Kumelīte - ROCS
Skaista inovācija, rūpējoties par smaidu

Kumelīte 

R.O.C.S.® baby - MAIGI KOPJOŠA SMARŽĪGĀ KUMELĪTE

 

Tai ir nekaitīga formula, pat ja pasta tiek norīta, un tās patīkamā garša padara šo zobu pastu par svarīgu līdzekli, rūpējoties par mazuli!

 

 

Indikācijas un aktīvie komponenti

 

Īpaši paredzēta, lai rūpētos par bērnu mutes veselību no pirmā piena zoba izšķilšanās līdz 3 gadu vecumam. Dabīgās sastāvdaļas ‒ kumelīšu ekstrakts un algināts, ko ražo no aļģēm, ‒ nodrošina pretiekaisuma iedarbību. Liels ksilīta saturs nodrošina augsta līmeņa mutes dobuma aizsardzību, kā arī dabīgā veidā normalizē mutes dobuma mikrofloru.* Liepziedu ekstrakts palīdz novērst smaganu iekaisumu un diskomfortu piena zobu šķilšanās laikā.*

 

Tā ir rūpīgi izgatavota, lai nodrošinātu augstas kvalitātes zobu tīrīšanu un vienlaicīgi neievainotu pirmo zobu plāno emalju. Tās garša ir ļoti patīkama bērniem, un tas padara zobu tīrīšanas procesu daudz vienkāršāku gan bērniem, gan vecākiem. Tiek veicināta regulāra zobu tīrīšanas paraduma veidošanās. Droši var norīt: nesatur fluorīdu, garšas pastiprinātājus, krāsvielas, nātrija laurilsulfātu un parabēnus.

 

*Apstiprināta klīnisku pētījumu rezultātā.

** Zobu pastas formula ir patentēta.


Sastāvdaļas: Aqua, Glycerin, Xylitol (10%), Silica, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Potassium (Sodium) Alginate, Sodium Benzoate, Xanthan Gum.

 

Atpakaļ

 

Buy OnLine R.O.C.S. SMARŽĪGĀ KUMELĪTE In stock: yes Weight: 0.095 kg €4.39