Zobu pastas mazuļiem no 0 līdz 3 gadiem - ROCS
Skaista inovācija, rūpējoties par smaidu
Zobu pastas / Zobu pasta bērniem 0-3 gadu vecumā / Zobu pastas mazuļiem no 0 līdz 3 gadiem

Zobu pastas mazuļiem no 0 līdz 3 gadiem 

Pareiza un regulāra pirmo zobu aprūpe samazina kariesa rašanās iespējamību ne tikai piena, bet arī pastāvīgajiem zobiem, kā arī novērš iekaisumus un periodonta slimību rašanos. Ļoti svarīgi,lai vecāki saprastu, ka pat vienam zobam ir nepieciešama pastāvīga aprūpe. Tāpat ir svarīgi,lai vecāki iegaumētu, ka viņiem pašiem jātīra savu bērnu zobi līdz 9-10 gadu vecumam, ievērojot pareizu zobu tīrīšanas tehniku.

 

Ikdienas un strikta zobu higiēnas ievērošana no vecākiem kā arī regulāri zobu ārsta un zobu higiēnista apmeklējumi ir garantija tam, ka jūsu brns nekad nepiedzīvos tādas slimības kā kariess un gingivīts.Tāpat ir svarīgi zināt, ka kariess un periodonta iekaisuma slimības ir lipīgas, tās izraisa dažu veidu baktērijas, kuras pārvietojas no vecākiem uz bērniem. Tāpēc vecāku zobu veselība un personiskā higiēna ir ļoti svarīga bērnu veselībai.

 

Tiklīdz parādījies pirmais zobiņš, bērnam ir jāparādās arī pašam zobu pastai un savai īpašajai zīdaiņu zobu birstīei. Ir nepieciešams tīrīt pat vienu zobu! Rūpējoties par mazuli, jūs izvēlaties vislabāko un visdrošāko. Pret zobu pastu jāizvirza īpaši augstas prasības, jo mazs bērniņš vēl neprot skalot muti un norij gandrīz visu pastu. Mēs esam izstrādājuši zobu pastu R.O.C.S.®  baby ar īpašu formulu speciāli mazuļiem 0-3 gadu vecumā, lai tā būtu maksimāli iedarbīga un 100 % nekaitīga norīšanai, tā nesatur floru, krāsvielas, aromatizētājus, parabenus un sulfdus.

 

R.O.C.S. Baby Laima garšu R.O.C.S. Baby maigi kopjoša smaržīgā kumelīte  
Liepziedi
Maiga kopšana ar liepziedu ekstraktu
€4.39
Kumelītes
Maiga kopšana ar kumelīšu ekstraktu
€4.39
 
 


KARIESA PROFILAKSE NO PIRMĀ ZOBIŅA

 

Vecumā no 0 līdz 3 gadiem bērna zobi ir jāiztīra vecākiem, ievērojot pareizu zobu tīrīšanas tehniku.


Zobu pasta R.O.C.S. PRO Baby ir paredzēta mazuļu zobu kopšanai, sākot no paša agrākā vecuma - no 0 līdz 3 gadiem


Unikāla zobu birste R.O.C.S. PRO Baby speciāli izstrādāta pašiem mazākajiem, piedaloties bērnu stomatologiem

Zobu pasta R.O.C.S. PRO Baby
Kariesa profilakse no pirmā zoba