Liepziedi - ROCS
Skaista inovācija, rūpējoties par smaidu

Liepziedi 

Zobu pasta R.O.C.S.®  baby ar laima ekstraktu

 

Tai ir nekaitīga formula, pat ja pasta tiek norīta, un tās patīkamā garša padara šo zobu pastu par svarīgu līdzekli, rūpējoties savu mazuli!

 
 

Indikācijas un aktīvie komponenti

 

Īpaši paredzēta, lai rūpētos par bērnu zobiem no pirmā piena zoba izšķilšanās līdz 3 gadu vecumam. Zobu pastas formula gandrīz pilnībā ir balstīta uz augu izcelsmes sastāvdaļām, tās ir nekaitīgas, pat ja tiek norītas. Liels ksilīta saturs nodrošina augsta līmeņa mutes dobuma aizsardzību, kā arī dabīgā veidā normalizē mutes dobuma mikrofloru*. Liepziedu ekstrakts palīdz novērst smaganu iekaisumu un diskomfortu piena zobu šķilšanās laikā.

 

Tā ir maigi izgatavota, lai nodrošinātu augstas kvalitātes zobu tīrīšanu un tīrīšanas laikā netiktu ievainota plānā pirmo zobiņu emalja. Zobu pastai ir patīkama garša, un tas veicina regulāras zobu tīrīšanas paraduma veidošanos, padarot to patīkamu gan bērniem, gan vecākiem. Neuztraucieties, ja bērns norij zobu pastu, tā ir droša, jo nesatur fluoru, aromatizētājus, krāsvielas, nātrija laurilsulfātu un parabēnus.

 

*Apstiprināta klīnisku pētījumu rezultātā.

** Zobu pastas formula ir patentēta.
 

Sastāvdaļas: Aqua, Glycerin, Dicalcium Phosphate Dihydrate, Xylitol (10%), Silica, Xanthan Gum, Tillia Cordata Flower Extract, PVP, Sodium Benzoate.


Atpakaļ

 

Buy OnLine R.O.C.S. Laima garšu In stock: yes Weight: 0.095 kg €4.75