Zobu pastas 3-7 gadus veciem bērniem - ROCS
Skaista inovācija, rūpējoties par smaidu
Zobu pastas / Zobu pastas 3-7 gadus veciem bērniem

Zobu pastas 3-7 gadus veciem bērniem 

Jūsu bērna iecienītākā garšas izvēle!

 

Zobu slimību un bojājumu skaits pirmsskolas un skolas vecuma bērniem joprojām ir augsts. Tādēļ ir nepieciešams uzlabot profilaktisko aprūpi, radot pareizus personīgās higiēnas ieradumus. Bērni nevar pašu spēkiem tikt galā ar zobu tīrīšanu līdz 9-10 gadu vecumam. Vecākiem ir jāpatur prātā, ka ikdienas zobu tīrīšana līdz šim vecumam jāveic pieaugušajiem. Pareiza zobu tīrīšanas tehnika jāievēro gan bērniem, gan vecākiem. Lūdzu, neaizmirstiet apmeklēt ar savu bērnu zobārstu un zobu higiēnistu vismaz divas reizes gadā!

 

No vienas puses, attiecīgie pētījumi ir atklājuši, ka zobu pastas bērniem, kuras satur fluoru, labi aizsargā pret kariesu. No otras puses, daži pazīstami speciālisti neiesaka fluoru higiēnas izstrādājumos, kas domāti maziem bērniem, kuri, kā zināms, norij zobu pastu. Tas jo īpaši attiecas uz bērniem, kuri dzīvo endēmiskās fluorozes apgabalos. Tāpat klīniskie pētījumi liecina, ka zobu pastas, kuras satur kalcija glicerofosfātu, ir tikpat iedarbīgas cīņā pret kariesu, tās varētu būt laba alternatīva zobu pastām ar fluoru.


 

R.O.C.S.® piedāvā plašu dažādu zobu pastu klāstu bērniem vecumā no 3-7 gadiem (R.O.C.S.® Kids sērija), ar fluoru vai bez tā, kurām pamatā ir kalcija glicerofosfāts.


 

Zobu pastas ar AMIFLUOR fluorīdu kompleksu (Olafluor aminoflouride ‒ 500 ppm F-, ar 10% ksilīta) nodrošina ātru (20 sekundēs), aizsargājošu kalcija fluorīda un nešķīstošo skābju slāni.

 

Avenes un zemenes
Ogu pasaka, zobu pasta ar aveņu un zemeņu garšu
€4.67
Citrusaugu varavīksne
Šai zobu pastai ir gan citrona, gan apelsīna, gan vaniļas piegarša.
€4.67
Košļajamā gumija
Jā, jūs uzminējāt, zobu pasta ar košļajamās gumijas garšu!
€4.67
 

 

Zobu pastas, kuru sastāvā ietilpst aktīvs remineralizācijas komplekss MINERALIN Kids® (kalcija glicerofosfāts, magnija hlorīds, 12% ksilīts) ir daudz labāks variants, ja fluoru saturošās pastas apzināti netiek patērētāju izvēlētas vai ja tās ir saistītas ar fluorozes rašanās risku.


Bārbele
Tāpat no ogu valstības, zobu pasta ar bārbeles garšu, bez fluorīdiem.
€4.67
Augļu saldējums
Zobu pasta bez fluora ar saldējuma garšu, tieši no zemes, kur mīt polārlāči un pingvīni un ir mūžīgais sals.
€4.67