Zobu pastas 8-18 gadus veciem bērniem - ROCS
Skaista inovācija, rūpējoties par smaidu
Zobu pastas / Zobu pastas 8-18 gadus veciem bērniem

Zobu pastas 8-18 gadus veciem bērniem  

Zobu slimību un bojājumu skaits pirmsskolas un skolas vecuma bērniem joprojām ir augsts. Tādēļ ir nepieciešams uzlabot profilaktisko aprūpi, radot pareizus personīgās higiēnas ieradumus. Bērni nevar pašu spēkiem tikt galā ar zobu tīrīšanu līdz 9-10 gadu vecumam. Vecākiem ir jāpatur prātā, ka ikdienas zobu tīrīšana līdz šim vecumam jāveic pieaugušajiem. Pareiza zobu tīrīšanas tehnika jāievēro gan bērniem, gan vecākiem. Lūdzu, neaizmirstiet apmeklēt ar savu bērnu zobārstu un zobu higiēnistu vismaz divas reizes gadā!

 

Aminofluorīdu un ksilitola kombinācijai ir laba iedarbība, jo tā uzlabo zobu emaljas aizsardzību pret skābju šķīdinošo iedarbību. Mūsdienās ir klīniski apstiprināts, ka ne visi fluora avoti, kuri tiek atļauti izmantošanai zobu pastās un līdzekļos mutes skalošanai, vienlīdz labi aizsargā zobus pret kariesu. Mēs dodam priekšroku fluora organiskajiem sāļiem, jo aminofluorīdu pretkariesa efektivitātes pētījumi pierāda to augstāku potenciālu salīdzinājumā ar fluora sāļiem. Zobu pastās R.O.C.S.® Teens lietotais aminofluorīda un ksilīta savienojums ļauj pazemināt aktīvā fluora koncentrāciju, nezaudējot higiēnas līdzekļa efektivitāti, kas paaugstina tā drošību, ja to lieto pusaudži.


Gadījumos, kad pusaudžiem ir aizliegta vai nevēlama fluora lietošana (tiem, kuri dzīvo endēmiskās fluorozes apgabalos, kuriem ir nozīmētas zāles, kas satur fluoru, kuriem ir vairogdziedzera slimības un citiem) iesakām atkarībā no bērna vecuma lietot zobu pastas R.O.C.S.® Kids bez fluora vai arī pāriet uz R.O.C.S.® pieaugušajiem paredzētajām zobu pastām, kuras nesatur fluoru. Skolas vecuma bērniem ir patīkami nevis lietot mazuļiem paredzētās pastas, bet savu zobu pastu oriģināliepakojumā un ar īpašām garšām.


R.O.C.S.® Teens zobu pastu klāsts ietver:

 

R.O.C.S. Teens Esi aktīvs!
Zobu pasta ar kolas un citrona garšu
€5.22
R.O.C.S. Teens Meža zemeņu saldais spēks
Zobu pasta ar meža zemeņu garšu
€5.22
R.O.C.S. Teens Dubultā piparmētra
Zobu pasta ar uzmundrinošu piparmētras svaiguma garšu
€5.22