Zobu pastas R.O.C.S. - ROCS
Skaista inovācija, rūpējoties par smaidu
Zobu pastas / Zobu pastas R.O.C.S.

Zobu pastas R.O.C.S. 

R.O.C.S.® filozofija ir dabiskums, efektivitāte un drošība

 

Izvēloties zobu pastu sastāvdaļas, mēs dodam priekšroku augu un minerālu izcelsmes izejvielām. Savos produktos mēs izmantojam dabīgas sastāvdaļas, kuru kombinācija ir ideāli pārdomāta un ir pierādījusi savu iedarbīgumu mutes dobuma un smaganu slimību novēršanai.

 

Mēs esam izstrādājuši unikālu tehnoloģisko procesu,kurā nepieciešamais zobu pastas izgatavošanas laiks ir 4 reizes ilgāks nekā parasti, tādā veidā saglabājas izmantoto sastāvdaļu aktīvās īpašības.

 

Visdažādākās pasakainas neparstas garšas no no piparmētras līdz saldajai aveņu garšai, ziedošā sakura un šokolāde ar piparmētru piedevu sniedz klientiem izvēles brīvību un motivāciju regulārajai zobu tīrīšanai.

 

 

 

R.O.C.S.® līdzekļu iedarbīgums ir apstiprināts ar neatkarīgajiem pētījumiem un ir atspoguļots daudzās zinātniskajās publikācijās. Unikālā produktu formula tiek aizsargāta ar 50 patentiem visā pasaulē.

 

R.O.C.S. ® ir saņēmis Eiropas sertifikācijas iestāћu sertifikātus:

 

- ISO 9001-2008 (Francijas uzņēmuma AFAQ AFNOR sertifikācijas apliecība)

- Swiss FOPH Sertifikācija (Sabiedrbas veselības reģionālā pārstāvniecība)

- Somijas Republikas Patērētāju valdes sertifikāts

- Eiropas produktu dokumentācija (saskaņā ar ЕС 76/768 / EEK direktīvu), TOXLEX Oy, Somija

- ES Sertifikācija, Igaunija: Kosmetikas izstrādājumu analīzes pārbades protokols - droљības sertifikāts; paziņojums par kosmētikas līdzekļu raћoљanu un importu,- (Health Board Safety Control) HBSC izsniegtā ES importa licence.


Lai saņemtu vairāk informācijas, uzklikšķini šeit